foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Niech wiatr ją poniesie - płyta CD-MP3

Gdy w 2007 roku odszedł na Wieczną Wartę nasz Przyjaciel, redaktor Tadeusz Szewera, otrzymaliśmy "w spadku" kilka starych kaset magnetofonowych...

Po przesłuchaniu okazało się, że znajdują się na nich nagrania, które Tadeusz miał w swym posiadaniu chyba już kilkanaście lat.

O ile stan kaset był zadawalający, to jednak analogowy zapis magnetyczny przedstawiał sie fatalnie, szumy, niski poziom dźwięku i nierówne nagranie wymagało dużo pracy, którą wykonał dla nas pan Janusz Sierański. 

Niniejszym, Januszu serdecznie Ci dziękujemy z wkład pracy, jaki włożyłeś, by mogła powstać i być udostępniona ta płyta.

Zwracamy się do wszystkich, którzy będą tej płyty słuchać, o pomoc w odnalezieniu Wykonawców tych utworów, gdyż nie mamy prawie żadnych informacji co do Ich tożsamości.

Jeśli ktoś z Państwa rozpozna utwór i Wykonawcę prosimy o kontakt, gdyż chcielibyśmy uzupełnić wydanie o te, jakże przecież istotne dane.

Ponieważ niedawno otrzymaliśmy zgody prawne wymagane do używania określonych tytułów wydawnictw utworzyliśmy dwie płyty,

Pierwsza, całościowa pod nazwą zapożyczoną od Antologii Tadeusza Szewery  - "Niech wiatr ją poniesie" stanowiąca zbiór piosenek w różnych wykonaniach, a bezpośrednio odnoszących się do treści Antologii.

Druga, "Lulajże Jezuniu na polskiej ziemi" stanowiąca suplement do opracowywanego drugiego wydania tejże książki.  

Pobierz obraz płyty "Niech wiatr ją poniesie"

Pobierz obraz płyty "Lulajże jezuniu na polskiej ziemi"

Logowanie

Przetłumacz Witrynę

Polish English French German Hungarian Latvian Lithuanian Russian Ukrainian

Użytkownik

Biuletyn "ODWET" nr 28

 
 

Nowości Filmowe

stat4u